Hizmetlerimiz Sağlığınızı Düşünür.
İyileşeceğim dünyada bir Tıp Fakültesi tarafından geliştirilen yapay zeka uygulamalarını, kullanıcılarla buluşturan ilk ve tek platformdur. Ancak İyileşeceğim, bir Yapay Zeka uygulamasından çok daha fazlasıdır. 

Yapay Zeka uygulamalarımız, nabız, tansiyon, kan şekeri gibi temel sağlık göstergelerinizi takip ederek1, olağan dışı bir değişiklik tespit ettiğinde doktorlarımızı haberdar eder ve sağlık göstergelerinizin bir hekim tarafından yorumlanmasını ve gerektiğinde sizinle irtibat kurulmasını sağlar.

İyileşeceğim, aynı zamanda bir tıp fakültesi tarafından akredite edilmiş2 ilk ve tek online sağlık hizmetleri platformudur. İyileşeceğim'de mümkün olan tüm sağlık hizmetlerini ve danışmanlığını, en yüksek hizmet kalitesiyle, en uygun maliyetle, her an ve her yerden erişilebilir kılan dünyanın ilk online araştırma hastanesini oluşturmayı hedefliyoruz.

İyileşeceğim olarak alanında sadece Türkiye değil, dünyanın en başarılı hekimlerinden oluşan ekibimiz ile hastane ortamında alabileceğiniz tüm branşlarda danışmanlık, tetkik değerlendirme, tıbbi tavsiye ve terapi hizmetlerini online olarak sunmaktayız. Fiziksel olarak klinikte bulunmanız gereken durumlarda ise klinik randevunuzu yine İyileşeceğim üzerinden planlayabilir, klinik randevunuza ait raporunuza yine İyileşeceğim üzerinden erişebilirsiniz.

İyileşeceğim olarak amacımız size sağlıklı bir hayat için rehberlik ederken bir sağlık sorunu ile karşılaştığınızda, kendiniz ya da ailenizle ilgili bir sağlık kararı almanız gerektiğinde aklınıza ilk gelen kişisel sağlık danışmanınız olmaktır.

 

Açıklamalar
1: Bu hizmet İyileşeceğim üyelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Verilerinizin İyileşeceğim sistemine düzenli olarak girilmemesi, bu hizmetin verimliliğini olumsuz etkileyecektir. Bu hizmetin kullanımına ilişkin koşullar ve kısıtlamalar, üyelik sözleşmesinde yer almaktadır. 
2: İyileşeceğim, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından geliştirilmektedir ve İyileşeceğim'de verilen her türlü tıbbi bilgi ve hizmet Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin denetimindedir.