Kişisel Verileriniz Kişisel Kalır

İş modelimizin temelinde bize duyacağınız güven yer alıyor. Bu nedenle kişisel verilerinizi korumak için en üst düzeyde önlemler alırız. Üyelerimizin kişisel verileri ile ilgili içlerinin rahat olması için kişisel verilerin korunması ve kullanımı ile ilgili son derece şeffaf bir politika oluşturduk.
Kişisel verilerin güvenliğini nasıl yönetiriz?
İyileşeceğim, kişisel verilerinizi nasıl yönetir ve işler?
En şeffaf haliyle açıklayalım.
Güvenli Tasarım. Güvenli Yazılım.
Bizim için veri güvenliği, sonradan alınacak bir önlem değil. Bu nedenle İyileşeceğim’i tasarlarken veri güvenliğini en ön planda tuttuk ve yaptığımız her yeni geliştirmede tutmaya devam ediyoruz.
Kimlik bilgileriniz ve kişisel sağlık verileriniz iki farklı ülkede yer alan veritabanlarımızda saklanır. Veritabanlarında sakladığımız, görüşme video kayıtları da dahil tüm bilgiler şifrelenerek saklanmaktadır. Tüm veritabanlarımız gerçek zamanlı olarak yedeklenmekte, veri kaybı riski en düşük seviyede tutulmaktadır.
Tüm çalışanlarımız detaylı bir güvenlik soruşturmasından ve kapsamlı bir psikolojik değerlendirmeden geçmektedir. Bununla birlikte çalışanlarımızın eriştiği her türlü veri kayıt altında tutulmakta ve gerekli olmayan durumlarda üye bilgilerine erişim olup olmadığı gerçek zamanlı olarak takip edilmektedir.
Ofisimize giriş çıkışlar sadece biyometrik kimlik doğrulama ile mümkün olup, giriş-çıkış noktalarında 24 saat görev yapan güvenlik personelimiz, 24 saat aktif gözlemlenen kamera kayıtlarımız, harekete duyarlı alarm sistemimiz, kullanılan tüm bilgisayarların harddisklerinin şifrelenmesi gibi pek çok önlemle kişisel verilerinize izinsiz erişimin önüne geçiyoruz.
Hackerlar dostumuz.
Güvenliğimizi test etmek için kendi platformumuza düzenli olarak saldırılar düzenlemesi için beyaz şapkalı hackerlar ile çalışıyoruz. Tespit edilen açık veya zayıf noktaları en hızlı şekilde onarıyor ve uygulama güvenliğimizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.
Akademik ve etik kurullarımızın yaptığı denetimlere ek olarak, ürün ve hizmetlerimizin ulusal ve uluslararası yasa, standart ve düzenlemelere uygunluğunu bağımsız denetim kuruluşları tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.
Sorunuz mu var?
Merak ettiğiniz konular için kullanım koşulları, gizlilik koşulları ve sıkça sorulan sorular sayfalarımızı ziyaret edebilir veya iletisim@iyilesecegim.com adresine mail gönderebilirsiniz.