İyileşeceğim Hakkında

Sağlık hizmetlerine erişimde
değişim zamanı.

Sağlık hizmetlerine erişimde değişim zamanı.
Online Görüşme

Doktorunuzla görüşmenizi online olarak planlayın ve gerçekleştirin. Dilediğiniz zaman. Dilediğiniz yerden. Zahmetsizce

Daha Fazla Bilgi
Tıbbi İkinci Görüş
Tıbbi İkinci Görüş

Karar vermeden önce tıbbi ikinci görüş alın. Aklınızda soru olmadan, sağlığınız için en doğru kararı verin.

Daha Fazla Bilgi
Sağlık Göstergeleri
Sağlık Göstergeleri

Kan basıncı, nabız, kan şekeri gibi sağlık göstergelerinizi kayıt altına alın ve değişimlerden haberdar olun.

Daha Fazla Bilgi

Kontrol Sizde

İyileşeceğim’de alacağınız sağlık hizmetleri ile ilgili tüm kararları siz verirsiniz.

    • Hangi doktorla, hangi tarihte, saat kaçta görüşeceğinizi siz belirleyin.
    • Tıbbi ikinci görüşünüzü hangi doktorumuzun yanıtlamasını istiyorsanız o yanıtlasın.
    • İyileşeceğim sağlık göstergelerinizle ilgili olarak bir değişiklik tespit ettiğinde sizi veya bir yakınınızı bilgilendirebileceği gibi, önceden belirlediğiniz bir doktorla randevu planlayabilir. Seçim sizin.
    • Kişisel bilgilerinize kimler, hangi ölçüde, ne kadar süreyle erişebilir? Karar sizin.
iyileşeceğim uygulama özelliklerini açın iyileseceğim uygulaması genel görünüm
Doktorunuza her an, her yerden ulaşın. Sağlık verileriniz her zaman yanınızda Daha sağlıklı bir yaşam için ipuçları Sorularınıza en yetkin isimlerden yanıt alın Basit ve anlaşılır kullanıcı arayüzü

Haberler

Teknolojik imkanlardan, teşhis ve tedavi yöntemlerine sağlık hızla değişiyor. Bu değişimi daha iyi anlamak ve anlatmak için hayata geçirdiğimiz Değişen Sağlık kanalımızın bu bölümünde konuğu Hemşire Esra Keser Uğur ile Sağlıktaki değişimi takip etmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Devamını oku
Teknolojik imkanlardan, teşhis ve tedavi yöntemlerine sağlık hızla değişiyor. Bu değişimi daha iyi anlamak ve anlatmak için hayata geçirdiğimiz Değişen Sağlık kanalımızın bu bölümünde konuğu Psikolog Dr. Ufuk Akın Sağlıktaki değişimi takip etmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Devamını oku
Teknolojik imkanlardan, teşhis ve tedavi yöntemlerine sağlık hızla değişiyor. Bu değişimi daha iyi anlamak ve anlatmak için hayata geçirdiğimiz Değişen Sağlık kanalımızın bu bölümünde konuğu Prof. Dr. Mehmet Soy Sağlıktaki değişimi takip etmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Devamını oku
Teknolojik imkanlardan, teşhis ve tedavi yöntemlerine sağlık hızla değişiyor. Bu değişimi daha iyi anlamak ve anlatmak için hayata geçirdiğimiz Değişen Sağlık kanalımızın bu bölümünde konuğu Dr. Sevgi Salman Unver Sağlıktaki değişimi takip etmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Devamını oku
Teknolojik imkanlardan, teşhis ve tedavi yöntemlerine sağlık hızla değişiyor. Bu değişimi daha iyi anlamak ve anlatmak için hayata geçirdiğimiz Değişen Sağlık kanalımızın bu bölümünde konuğu Prof. Dr. Ali Serdar Fak Sağlıktaki değişimi takip etmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Devamını oku
Hipofiz tümörleri, hipofiz bezinde gelişen anormal hücre büyümeleridir. Bazı hipofiz tümörleri vücudun önemli fonksiyonlarını düzenleyen hormonların salgılanmasını arttırabilirken, bazı hormonların daha düşük düzeyde salgılanmasına neden olabilir.
Devamını oku
Gamma Knife beyin tümörleri ve beyin damar sistemindeki bazı hastalıklar başta olmak üzere beynin bazı hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir tür radyasyon tedavisidir.Gamma Knife tedavisinin en önemli avantajlarından biri, hedefi çevreleyen sağlıklı dokuların maruz kaldığı radyasyon oranının son derece düşük olmasıdır
Devamını oku
Beyin anevrizması, beynin içindeki damarların zayıflaması sonucunda, zayıflayan damarların duvarında oluşan baloncuk şeklindeki genişlemelerdir. Zayıflama sonucunda oluşan bu baloncuktan sızıntı şeklinde veya damar duvarının tamamen yırtılması sonucunda şiddetli bir kanama ile kafatası içinde kan birikmesine neden olur.
Devamını oku
Beyni oluşturan hücrelerin olağan dışı çoğalması sonucu ortaya çıkan kitleler beyin tümörü olarak adlandırılır.Pek çok farklı beyin tümörü bulunmaktadır. Tüm beyin tümörleri “kanser” değildir. İyi huylu (bening) tümörler olarak adlandırılan beyin tümörleri olduğu gibi, kötü huylu (malignant) yani kanser niteliği taşıyan beyin tümörleri de vardır.
Devamını oku
Dr. Murat Akaydın ile Değişen Sağlık
Teknolojik imkanlardan, teşhis ve tedavi yöntemlerine sağlık hızla değişiyor. Bu değişimi daha iyi anlamak ve anlatmak için hayata geçirdiğimiz Değişen Sağlık kanalımızın bu bölümünde konuğu Dr. Murat Akaydın Sağlıktaki değişimi takip etmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Devamını oku

Uygulama İçi Görüntüler

iyilesecegim uygulama içi görüntüler
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 1
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 2
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4
iyileşeceğim uygulaması 4